Programma

Speelschema

Per avond spelen we vier wedstrijden van 60 minuten:
GD start 19.00 uur
DD start 20:00 uur
HD start 21.00 uur
GD start 22:00 uur

Programma dag 1 (10 september 2021)

Baan Team 1 Team 2
1 Gregory Porter Jamie Cullem
2 Becca Stevens Gretchen Parlato
3 Rita Reys Candy Dulfer
4 Hans Dulfer Denise Jannah
7 Herbie Hancock Duke Ellington
8 Ella Fitzgerald Sarah Vaughan
9 Glenn Miller Orchestra New Cool Collective 
10 Nat King Cole Billie Holiday
11 Esperanza Spalding Cécile McLorin Salvant
12 Count Basie Orchestra Metropole orkest
13 Michiel Borstlap Pim Jacobs
14 Dutch Swing College Band Duke Ellington Orchestra

Programma dag 2 (17 september 2021)

Baan Team 1 Team 2
1 Herbie Hancock Nat King Cole
2 Gregory Porter Esperanza Spalding
3 Duke Ellington Ella Fitzgerald
4 Billie Holiday Sarah Vaughan
7 Cécile McLorin Salvant Gretchen Parlato
8 Jamie Cullem Becca Stevens
9 Count Basie Orchestra Glenn Miller Orchestra
10 Hans Dulfer Michiel Borstlap
11 Denise Jannah Rita Reys
12 Metropole orkest Dutch Swing College Band
13 New Cool Collective Duke Ellington Orchestra
14 Pim Jacobs Candy Dulfer

Programma dag 3 (24 september 2021)

Baan Team 1 Team 2
1 Count Basie Orchestra New Cool Collective 
2 Metropole orkest Duke Ellington Orchestra
3 Esperanza Spalding Becca Stevens
4 Hans Dulfer Pim Jacobs
7 Glenn Miller Orchestra Dutch Swing College Band
8 Denise Jannah Candy Dulfer
9 Gregory Porter Cécile McLorin Salvant
10 Michiel Borstlap Rita Reys
11 Nat King Cole Ella Fitzgerald
12 Jamie Cullem Gretchen Parlato
13 Herbie Hancock Billie Holiday
14 Duke Ellington Sarah Vaughan

Programma dag 4 (1 oktober 2021)

Is op dag 5 gespeeld vanwege regen

Baan Team 1 Team 2
1 Gregory Porter Becca Stevens
8 Jamie Cullem Cécile McLorin Salvant
7 Esperanza Spalding Gretchen Parlato
12 Count Basie Orchestra Dutch Swing College Band
9 Metropole orkest New Cool Collective
2 Glenn Miller Orchestra Duke Ellington Orchestra
14 Herbie Hancock Ella Fitzgerald
13 Duke Ellington Billie Holiday
3 Nat King Cole Sarah Vaughan
4 Hans Dulfer Rita Reys
10 Denise Jannah Pim Jacobs
11 Michiel Borstlap Candy Dulfer

Programma dag 5 (8 oktober 2021)

Team 1 Team 2
1 Gregory Porter Becca Stevens
8 Jamie Cullem Cécile McLorin Salvant
7 Esperanza Spalding Gretchen Parlato
12 Count Basie Orchestra Dutch Swing College Band
9 Metropole orkest New Cool Collective
2 Glenn Miller Orchestra Duke Ellington Orchestra
14 Herbie Hancock Ella Fitzgerald
13 Duke Ellington Billie Holiday
3 Nat King Cole Sarah Vaughan
4 Hans Dulfer Rita Reys
10 Denise Jannah Pim Jacobs
11 Michiel Borstlap Candy Dulfer

Programma dag 6 (15 oktober 2021)

Baan Team 1 Team 2
2 Gregory Porter Gretchen Parlato
3 Jamie Cullem Esperanza Spalding
4 Cécile McLorin Salvant Becca Stevens
9 Count Basie Orchestra Duke Ellington Orchestra
1 Metropole orkest Glenn Miller Orchestra
8 New Cool Collective Dutch Swing College Band
10 Herbie Hancock Sarah Vaughan
7 Duke Ellington Nat King Cole
11 Billie Holiday Ella Fitzgerald
12 Hans Dulfer Candy Dulfer
13 Denise Jannah Michiel Borstlap
14 Pim Jacobs Rita Reys