Programma

Programma dag 1 (11 september 2020)

Start eerste wedstrijd 19:00
Baan Team 1 Team 2
1 Darth Vader Captain Kirk
3 Orion Grote Beer
7 Major Tom Han Solo
9 Kleine Beer Draak
11 Battlestar Galactica 2001, a space odessey
13 Loena Vostok
     
Start eerste wedstrijd 19:30
     
Baan Team 1 Team 2
2 Alien Interstellar
4 Poolster Cassiopeia
8 Neil Armstrong Spock
10 Star Trek Star Wars
12 Apollo Challenger
14 Spoetnik Explorer

Programma dag 2 (18 september 2020)

Start eerste wedstrijd 19:00
Baan Team 1 Team 2
1 Orion Poolster
3 Han Solo Neil Armstrong
7 Apollo Spoetnik
9 Captain Kirk Spock
11 Explorer Vostok
13 Major Tom Darth Vader
     
Start eerste wedstrijd 19:30
     
Baan Team 1 Team 2
2 Grote Beer Kleine Beer
4 Star Trek Battlestar Galactica
8 Cassiopeia Draak
10 Challenger Loena
12 Star Wars Alien
14 2001, a space odessey Interstellar

Programma dag 3 (25 september 2020)

Start eerste wedstrijd 19:00
Baan Team 1 Team 2
1 Darth Vader Neil Armstrong
3 Grote Beer Draak
7 Major Tom Captain Kirk
9 Spoetnik Loena
11 Star Trek 2001, a space odessey
13 Orion Cassiopeia
Start eerste wedstrijd 19:30
Baan Team 1 Team 2
2 Battlestar Galactica Alien
4 Challenger Vostok
8 Han Solo Spock
10 Star Wars Interstellar
12 Apollo Explorer
14 Poolster Kleine Beer

Programma dag 4 (2 oktober 2020)

Start eerste wedstrijd 19:00
Baan Team 1 Team 2
1 Star Trek Major Tom
3 Poolster Challenger
7 Alien Han Solo
9 Grote Beer Spoetnik
11 Battlestar Galactica Neil Armstrong
13 Kleine Beer Vostok
     
Start eerste wedstrijd 19:30
     
Baan Team 1 Team 2
2 Interstellar Darth Vader
4 Draak Loena
8 2001, a space odessey Captain Kirk
10 Star Wars Spock
12 Cassiopeia Apollo
14 Orion Explorer

Programma dag 5 (9 oktober 2020)

Start eerste wedstrijd 19:00
Baan Team 1 Team 2
1 Kleine Beer Apollo
3 Star Wars Han Solo
7 Orion Challenger
9 Interstellar Neil Armstrong
11 Grote Beer Loena
13 Star Trek Captain Kirk
Start eerste wedstrijd 19:30
Baan Team 1 Team 2
2 Cassiopeia Vostok
4 Battlestar Galactica Darth Vader
8 Poolster Explorer
10 Draak Spoetnik
12 2001, a space odessey Major Tom
14 Alien Spock

Programma dag 6 (16 oktober 2020)

Start eerste wedstrijd 19:00
Baan Team 1 Team 2
1 Alien Star Wars
3 Spock Han Solo
7 Major Tom Captain Kirk
9 Battlestar Galactica Interstellar
11 Darth Vader Neil Armstrong
13 2001, a space odessey Star Trek
     
Start eerste wedstrijd 19:30
     
Baan Team 1 Team 2
2 Apollo Vostok
4 Kleine Beer Cassiopeia
8 Orion Poolster
10 Challenger Explorer
12 Draak Grote Beer
14 Spoetnik Loena