TEAM Indeling Junioren (Geel)

Voorjaarscompetitie 2020

TEAMINDELING VOORJAARSCOMPETITIE 2020 

Mix 1 t/m 17  

Nikki Alkim                                                                                

Noor vd Vossen                                                                

Patrick Smael                                                                       

Wouter Specken

Orion Comes

Taya Orichs

Mix 2 t/m 17 

Eline Dijkman

Aniek Vreeken

Vito Elsman                                                                     

Daan de Boer              

Hugo Bronk 

 

 

 

Mix 3 t/m 17       

Floor van Haren                    

Wietske van der Weij            

Lisanne Alkema                    

Victor Maes

Merijn Rooijmans                  

Hidde van der Es         

Jongens 1 t/m 17 

Arthur Vermaas

Ids Beemer                  

Hessel de Jong

Max Enters

Stijn Huijzer

Ole Liebrand                         

 

 

 

Team 1 t/m 14 

Frederique Maas          

Merel van Hoepen                 

Bente van Binsbergen           

Christian Martina

Wouter Huijzer                      

Youp Gort

Team 2 t/m 14 

Carlijn van den Brink

Carlijn Brans                

Lotte Hotho

Benten Stocker

Enno Torringa

Jules Kleizen                        

 

 

 

 

Team 3 t/m 14

Sam la Rose

Boris van Buul

Mika Veldman

Diede van Laar

Erin van Hout

Tjerk van Nieuwenhuizen

 

VRIJDAG COMPETITIE
Poule geel A

Yannick van der Weij 

Kasper de Nijs 

Auke van der Schoot 

Sam Thijssen 

Roberto Bouma 

Thomas Bouma 

Lucia van Oordt 

Sabine Plomp

Abel van Oosten

Jip Hoetink

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De poules A en B worden nog verder ingedeeld in teams. Dit wordt nog bekend gemaakt. 

VRIJDAG COMPETITIE
Poule geel B

Felix van Poelvoorde

Lennard van der Coelen

Miguel Luitwieler 

Joris de Nijs

Lente Bosch

Liv de Kok 

Fiene Bos

Filien Beemer

Fien Spruijt

Milo Sanders

Hein Bakker

Thijs Couvee

Joep Arends

Teun Laffree

Fin Heens

Teske Grutschke