Teamindeling 2021

Teamindeling voorjaar 2021

Teamindeling en reserves KNLTB Competitie Zaterdag overdag 2021

De aanvoerders van de teams zijn vetgedrukt.

Gemengd 1 Gemengd 2 Gemengd 3
Dido Blonk Annelies Bakker Ludeke van Es
Jojanneke vd Meerendonk Dirtzen Van der Veen Vanessa van der Horst
Ruby de Haan Monique Maks Anne-Marie Doppen
Sam Groeneveld Michiel Druyvesteyn Christiaan Podt
Giancarlo Balzarelli Sjoerd van der Es Daan Rooijmans
Serge van den Berg Frank Verhoeff
Gemengd 4 Gemengd 5 Gemengd 6
Carella de Lange Inge Claringbould Kim Kiszelnik
Nicole Walma Jacqueline  Pleiter Marianne van Buul
Edith  Goudswaard  Karin Hellema Vera Bartelink
Sandor Bonnema Joost Dijker Joris Hilgers
Peter Koster Frank Peeters Leon van Buul
Erik van de Beuken Ton ten Brinke Marco Spruit
Gemengd 7 Gemengd 8 Gemengd 9
Eline Peek Annemies Broekgaarden Anke van Haarlem
Eva Hersbach Brecht Janssen Inge Voorhout
Nicole Hilbrink Jet Haasbroek Leonoor Ahrens
Mijke Coppens Raoul  Pietersen  Ton  Joling 
Rick Van Doorn Harry Hoogervorst Frans Formijne Jonkers
Taco Kraijenbrink Rutger Korstjens Hugo van Els
Feiko Kloosterman
Mark de Niet
Gemengd 10 Gemengd 11 Gemengd 12
Annemarie Dijkman Liesbeth Rijnja Petra Vernooij
Dafne Hartkamp Mireille Ballieux Sophie van Driel
Zenzi Pluut Monique Waarts Lieke van Imhoff
Janneke Goedhart Monique Blommaart Marcel van t Hof
Jason Baillie Roel vdn Wildenberg Pepijn Gerrits
Mark Buunen Theo Borst Arjan Huijzer
Harold van Pelt Chris de Vilder Jasper Wentink
Carien Dantuma
Gemengd
Dubbel 1
Gemengd
Dubbel 2
Dames
Dubbel 1
Anita vd Meerendonk Ingrid van Straaten Andrée Ruiters
petrien Uniken Venema Odile de Bruin Annemiek Meinen
Pieter Kwakman Monique Boot Kim Severijnen
Ted van den Born Eugenie Kroon Loes van der Heijden
Onno Takx Roderik van der Wal Maaike  van Kuyk
Marjolijn Beukers Ber van Ruitenbeek Lisette Ruitenberg
Adrie vd Muysenberg Cynthia Ophorst
John Tacken
Dames 1 Dames 2 Dames 3
Lisanne van der Reijden Anke Roerdinkholder Flory Leliefeld
Deirdre Bochove Dorine Zwaan Gita Gallé
Inge Evers Evelien van Waveren Josyne  Mensen
Karlijn Zaanen Marleen van Bladeren Katalin Alkema
Anneke Francois Esther Cohen Nicole Dahler
Marcia van der Hoest Myrte Roovers Stefania Mataloni
Margriet de Groot Gonnie Walvoort
Heren 1 Heren 2 Heren 3
Diederick Storm Dion Bakers Daaf Willems
Robbert Vink Richard Ritsema Piet Hein Erdman
Maarten Hulst Jesse van der Sluijs Dan De Bruyckere
Daniel Burgers Jelke  Herweijer  Niels Veldman
Sander van Dongen Herke van der Weij Jan Torringa
Laurens Haxelmans Tom Schrurs Hielke Renkema
Bastiaan Storm
Vincent Burgers
Heren 4 Heren 1 35+ Heren 2 35+
Kaj Deana Bas Pickkers Osse
Rick Alkema Duuk Sierink Fred van Kuik
Jorick Simons Leen de Wit George Naumann
Thijs Geurtsen Ruud Henderik Henk Porte
Mark Keijzer Theo Kraaijkamp Mark van den Heuvel
Paul Baltus Willy Bakers Peter  de Roon
Henk Slotboom Hartwig Liersch Rolf  de Vos
RESERVES
Dames Heren
Marjolein de Hair Geert van Dijken
Mariska Hendriks Remko Janssen
Dominique Verleisdonk Ulrich Pöll
Jacqueline Scholing Jan Weijman
Annelie Schoorlemmer Jan Willem van Zeijl
Janet van de Reepe Hans Bosselaar
Dominique van Ratingen Frank Kraaijenveld
Annemarie Rooden Maarten Fischer
Willemijn Bijsmans
Reina van Haastrecht
Linda de Niet
Janine Beens
Antje  Bosscher