Teamindeling 2021

Teamindeling voorjaar 2021

Teamindeling en reserves KNLTB Competitie zaterdag overdag 2021

De aanvoerders van de teams zijn vetgedrukt. De aanvoerders zijn in het bezit van de gegevens van de teamleden en de reserves.

Gemengd 1 hoofdklasse Gemengd 2 1e klasse Gemengd 3 3e klasse
Programma en Uitslagen Programma en Uitslagen Programma en Uitslagen
Vanessa van der Horst Carella de Lange Inge Claringbould
Anne-Marie Doppen Nicole Walma Jacqueline  Pleiter
Daan  Rooijmans Edith  Goudswaard  Karin Hellema
Christiaan Podt Sandor Bonnema Joost Dijker
Peter Koster Frank Peeters
Erik van de Beuken Ton ten Brinke
Gemengd 4 3e klasse Gemengd 5 3e klasse Gemengd 6 4e klasse
Programma en Uitslagen Programma en Uitslagen Programma en Uitslagen
Kim Kiszelnik Eline Peek Annemies broekgaarden
Marianne Van Buul Eva Hersbach Brecht Janssen
Vera Bartelink Mijke Coppens Jet Haasbroek
Joris Hilgers Rick Van Doorn Raoul  Pietersen 
Leon van Buul Taco Kraijenbrink Rutger den Ouden
Marco Spruit Feiko Kloosterman Harry Hoogervorst
Mark de Niet
Gemengd 7 4e klasse Gemengd 8 4e klasse Gemengd 9 4e klasse
Programma en Uitslagen Programma en Uitslagen Programma en Uitslagen
Anke van Haarlem Annemarie Dijkman Liesbeth Rijnja
Inge Voorhout Dafne Hartkamp Mireille Ballieux
Leonoor Ahrens Zenzi Pluut Monique Waarts
Ton  Joling  Janneke Goedhart Monique Blommaart
Frans Formijne Jonkers Jason Baillie Roel van den Wildenberg
Hugo van Els Mark Buunen Theo Borst
harold van pelt Chris De Vilder
Gemengd 10 4e klasse
Programma en Uitslagen
Petra Vernooij
Sophie van Driel
Lieke van Imhoff
Marcel van t Hof
Pepijn Gerrits
Arjan Huijzer
Jasper Wentink
Carien Dantuma
       
Gemengd Dubbel 1 1e klasse Gemengd Dubbel 2 4e klasse
Programma en Uitslagen Programma en Uitslagen
Anita van de Meerendonk Ingrid van Straaten
Petrien Uniken Venema Odile de Bruin
Pieter Kwakman Monique Boot
Ted Van den born Eugenie Kroon
Onno Takx Roderik van der Wal
Marjolijn Beukers Bert van Ruitenbeek
Adrie van de Muysenberg
Dames 1 Hoofdklasse Dames 2 2e klasse Dames 3 3e klasse
Programma en Uitslagen Programma en Uitslagen Programma en Uitslagen
Lisanne van der Reijden Anke Roerdinkholder Flory Leliefeld
Deirdre Bochove Dorine Zwaan Gita Gallé
Inge Evers Evelien van Waveren Josyne  Mensen
Karlijn Zaanen Marleen van Bladeren Katalin Alkema
Anneke Francois Esther Cohen Nicole Dahler
Marcia van der Hoest Myrte Roovers Stefania Mataloni
Margriet de Groot
Dames Dubbel 1 4e klasse
Programma en Uitslagen
Andrée Ruiters
Annemiek Meinen
Kim Severijnen
Loes van der Heijden
Lisette Ruijtenberg
Cynthia Ophorst
Maaike van Kuyk
Heren 1 2e klasse Heren 2 2e klasse Heren 3 3e klasse
Programma en Uitslagen Programma en Uitslagen Programma en Uitslagen
Dion Bakers Daaf Willems Kaj Deana
Richard Ritsema Piet Hein Erdman Rick Alkema
Jesse van der Sluijs Dan De Bruyckere Jorick Simons
Jelke  Herweijer  Niels Veldman Thijs Geurtsen
Herke van der Weij Jan Torringa Mark Keijzer
Hielke Renkema Paul Baltus
Henk Slotboom
Heren 1 35+ 2e klasse Heren 2 35+ 2e klasse
Programma en Uitslagen Programma en Uitslagen
Bas Pickkers Osse
Duuk Sierink Fred van Kuik
Leen de Wit george naumann
Ruud Henderik Henk Porte
Theo Kraaijkamp Mark van den Heuvel
Willy Bakers Peter  de Roon
Hartwig Liersch
RESERVE
Dames Heren
Marjolein de Hair Geert van Dijken
Mariska Hendriks Remko Janssen
Dominique Verleisdonk Ulrich Pöll
Jacqueline Scholing Rutger Korstjens
Annelie Schoorlemmer Jan Weijman
Janet Van de Reepe Hans Bosselaar
Dominique van Ratingen Frank Kraaijenveld
Annemarie Rooden Jan Willem van Zeijl
Willemijn Bijsmans Maarten  Fischer
Reina van Haastrecht Leo Timmers
Linda  de Niet Roy Willemsen
Janine Beens Manfred de Kok
Antje Bosscher