Uitslagen

Uitslagen speeldag 6 (10 juli)

Team 1 Team 2 Punten Games Wedstrijden
De wolf en de zeven geitjes De drie kleine biggetjes 1 1 30 28 4 4
De gelaarsde kat De haas en de schildpad 2 O 33 23 8 1
De vos en de raaf Het biggetje Bengel O 2 25 36 3 8
Pinokkio De kleine zeemeermin O 2 23 37 2 9
De nieuwe kleren van de keizer Belle en het beest 2 O 34 21 7 4
Aladdin en de wonderlamp Rapunzel O 2 27 29 4 6
De prinses op de erwt Doornroosje O 2 18 32 11
Hans en Grietje Sneeuwwitje 1 1 27 28 6 6
Klein duimpje Roodkapje 2 O 41 8 9 2
Blauwbaard Goudlokje en de drie beren 2 O 47 20 12 O
Het meisje met de zwavelstokjes Wilhelm Tell O 2 23 27 4 7
Het vrouwtje van Stavoren Het mannetje in de maan O 2 20 42 3 8

Uitslagen speeldag 5 (3 juli)

Team 1 Team 2 Punten Games Wedstrijden
De wolf en de zeven geitjes Het biggetje Bengel 2 O 39 24 8 2
De drie kleine biggetjes De gelaarsde kat O 2 23 30 3 6
De haas en de schildpad De vos en de raaf O 2 22 35 O 11
Pinokkio Rapunzel O 2 24 34 3 9
De kleine zeemeermin De nieuwe kleren van de keizer O 2 20 35 O 11
Belle en het beest Aladdin en de wonderlamp 1 1 36 27 6 6
De prinses op de erwt Roodkapje 2 O 29 29 6 5
Doornroosje Hans en Grietje 2 O 38 24 7 4
Sneeuwwitje Klein duimpje O 2 22 29 3 8
Blauwbaard Het mannetje in de maan 2 O 36 32 7 4
Goudlokje en de drie beren Het meisje met de zwavelstokjes 2 O 35 19 9 3
Wilhelm Tell Het vrouwtje van Stavoren O 2 16 44 O 11

Uitslagen speeldag 4 (26 juni)

Team 1 Team 2 Punten Games Wedstrijden
De wolf en de zeven geitjes De vos en de raaf 2 O 40 23 9 3
De drie kleine biggetjes De haas en de schildpad 2 O 43 16 12 O
De gelaarsde kat Het biggetje Bengel 2 O 36 23 9 2
Pinokkio Aladdin en de wonderlamp 2 O 27 28 7 3
De kleine zeemeermin Belle en het beest O 2 20 37 1 10
De nieuwe kleren van de keizer Rapunzel O 2 23 33 3 9
De prinses op de erwt Klein duimpje O 2 14 34 OO 10
Doornroosje Sneeuwwitje 2 O 34 15 12 O
Hans en Grietje Roodkapje 2 O 41 21 9 3
Blauwbaard Het vrouwtje van Stavoren 2 O 37 22 8 3
Goudlokje en de drie beren Wilhelm Tell 2 O 27 20 6 4
Het meisje met de zwavelstokjes Het mannetje in de maan O 2 21 41 O 12

Uitslagen speeldag 3 (19 juni)

Team 1 Team 2 Punten Games Wedstrijden
De wolf en de zeven geitjes De haas en de schildpad 2 O 42 19 12 O
De drie kleine biggetjes Het biggetje Bengel 2 O 42 23 6 5
De gelaarsde kat De vos en de raaf 2 O 28 14 9 O
Pinokkio Belle en het beest 2 O 40 25 9 3
De kleine zeemeermin Rapunzel O 2 20 40 2 9
De nieuwe kleren van de keizer Aladdin en de wonderlamp 1 1 29 22 6 6
De prinses op de erwt Sneeuwwitje O 2 16 44 O 12
Doornroosje Roodkapje 2 O 39 15 12 O
Hans en Grietje Klein duimpje O 2 28 27 4 5
Blauwbaard Wilhelm Tell 2 O 35 17 11 O
Goudlokje en de drie beren Het mannetje in de maan 1 1 29 32 6 6
Het meisje met de zwavelstokjes Het vrouwtje van Stavoren O 2 24 37 3 9

Uitslag speeldag 2 (12 juni)

Team 1 Team 2 Punten Games Wedstrijden
De wolf en de zeven geitjes De gelaarsde kat 2 O 36 23 10 1
De drie kleine biggetjes De vos en de raaf 2 O 40 14 9 2
De haas en de schildpad Het biggetje Bengel 1 1 24 35 6 6
Pinokkio De nieuwe kleren van de keizer 2 O 31 29 6 4
De kleine zeemeermin Aladdin en de wonderlamp O 2 25 39 3 9
Belle en het beest Rapunzel 2 O 25 27 7 4
De prinses op de erwt Hans en Grietje O 2 19 45 O 12
Doornroosje Klein duimpje O 2 24 31 3 7
Sneeuwwitje Roodkapje 2 O 35 22 8 3
Blauwbaard Het meisje met de zwavelstokjes 1 1 34 26 6 6
Goudlokje en de drie beren Het vrouwtje van Stavoren O 2 17 38 3 9
Wilhelm Tell Het mannetje in de maan O 2 15 30 3 9

Uitslagen speeldag 1 (5 juni)

Team 1 Team 2 Punten Games Wedstrijden
De wolf en de zeven geitjes De drie kleine biggetjes 1 1 31 30 5 5
De gelaarsde kat De haas en de schildpad 2 O 28 28 7 4
Hans en Grietje Sneeuwwitje O 2 24 36 4 7
Klein duimpje Roodkapje 1 1 31 27 6 6
Blauwbaard Goudlokje en de drie beren 1 1 28 34 6 6
Het meisje met de zwavelstokjes Wilhelm Tell 1 1 31 25 6 6


Overige wedsrijden zijn niet doorgegaan