Teamindeling

Poule A: Dierensprookjes

De wolf en de zeven geitjes
Jaap Couvée
Robbert Jan Dijkman
Arco Elsman
Bernard Schoonbeek
Janine Beens (A)
Suus Goessens
Barbara de jong
Hilde Schouten
De drie kleine biggetjes
Jan van Trier
Edwin Abeln (A)
Hartwig Liersch
Mark de Niet
Saskia van den Eerenbeemt
Corine Van Impelen
Myrte Roovers
Fanny Nanlohy
Jet Haasbroek
De gelaarsde kat
Piet-Hein Van Herk
Bastiaan Brefeld
Dirk Van Hout
Bob Leliveld
Anja de Grient Dreux
Nanda de Grient Dreux (A)
Barbara Van Laar
Heleen Hamann
De haas en de schildpad
Gerard de Kruijk
Erik van Veen
Dolf Enthoven
Edwin van der Vossen (A)
Anneke gilsing
Annette Van Herk
Brecht Janssen
Nannet Buitelaar
De vos en de raaf
Franco Bouma
Michel Driel
Steve Jani (A)
Joost Thijssen
Anita Meijers
Annemoon Vervoordeldonk
Ineke van Winden
Monique Kavelaars
Renee Schimmel
Het biggetje Bengel
Frank van den Ende
Bas Gaillard
Wilbert Leering
Bart de Vuijst
Jarl Langerak
Mariëlle de Vuijst-Hoogendoorn
Scarlett Braat
Puk Leering
Stephanie van Woensel (A)

Poule B: Sprookjesfilms

Pinokkio
Gerard Hogewind
Richard Smit
Matthew Grace
Michiel Trooster
Jan Jaap Krijtenberg
José Hol (A)
Digna Nooteboom
Karen Thieme
Dorien de Wit
De kleine zeemeermin
Peter van Beelen
Maarten van Dijk (A)
Paul Vriend
Rob Gruschke
Lydia Bouwman
Karin Esseveld
Lonneke Kuijstermans
Yvonne Kuster
Liesbeth Rippen
De nieuwe kleren van de keizer
Niels van Dam
Bram Oudhof
Ben van Schip
Ronald van Peperstraate
Jacqueline Franssens (A)
Anne Marie Sprengers
Annemarie Dijkman
Janneke Goedhart
Belle en het beest
John van Ardenne
Wim Kraan
Daniel Vanmaekelbergh
Geert van der Veen
Tilly Fast (A)
Wil de Zwart
Jacqueline Kösters
Mary Hallebeek
Aladdin en de wonderlamp
Gert Meijer
Gerard Vegt
Simon van der Weij
Andre van den Eventuin
Nicole Begelinger (A)
Ellen Janssen
Pieternel Linssen
Marieke Jenniskens
Odile de Bruijn
Rapunzel
Steven Kuijl
Jurgen van Laere
Jim Terlingen
Jacques Linssen
Paulien van Haastrecht
Erica Harteveld
Annemarie Rooden (A)
Joyce de Stoppelaar

Poule C: Klassieke sprookjes

De prinses op de erwt
Erik van Seventer (A)
Donné Slangen
John Tacken
Tom Alkim
Martine Hoogendam
Rebecca Banens
Sietske van den Berg-Eelkman Rooda
Dieuwke Schiphof
Doornroosje
Ton Joling
John Janssen
Robert
Monique van Hezewijk
Margot Koekkoek
Jacqueline Rohde
Inge Rohde (A)
Hans en Grietje
Herman Smit
Theo t Hoen
Micha t Hoen
Adrie van den Muysenberg
Lidia Louwrier (A)
Annette Nuijsink
Louise Ross
Simone van Weteringen
Sneeuwwitje
Ton van Balkom
Reinart Koops
Sven Ras
Rein de Vries (A)
Gea Groenendijk
Conny Groenendijk
Rolande Maes-Wander
Mariëtte van Rooij
Ellen visser
Klein duimpje
Tom Joosten
Jan Luijks
Joris Marx
Loe Sprengers (A)
Paula Witte
Mayon Bertram
Ariene van den Blink
Vivian Franscoise
Roodkapje
Jille Sol
Ron van Holland
Reinier Hummelen
Ernst Huig
Joyce van Dorssen (A)
Edith de Roy
Wietske Bouma
Marianne Kalkman

Poule D: Sprookjesfiguren

Blauwbaard
Sebastiaan Bakker
Micha Boering
Bart-Jan Bosch
Paco Liebrand (A)
Martruy Dekker
Patricia Kleijn
Sarah Laschen
Ilse van Os
Goudlokje en de drie beren
Aldert Gritter
Frank Leus (A)
Jos van Oirschot
Marja van Bakel
Dini Bosken
Renate Janssen
Lizette Jongen
Muriel Vermeulen
Het meisje met de zwavelstokjes
Kees Bronk (A)
Lex van der Meulen
Wim Hooghwinkel
Hans Middelkoop
Ted (vrouw) ten Berg
Janneke Boone
Martine Vissers
Marjan Klein Gunnewiek
Wilhelm Tell
Hans van den Heuvel
Martin Hiemstra
Menno Okkes
Hub Smulders (A)
Ria Dijkstra
Lianne Klaassen
Ellen van Oort
Els Slagboom
Christel Berkhout
Het vrouwtje van Stavoren
Bastiaan Wiggelinkhuijsen (A)
Bas Visser
Haymo de Kort
Anneke Reintjes
Karin Wortel
Gea de Bruijne
Tessa van Schijndel
Het mannetje in de maan
Nils Johansson
Hylke Schaapman
Bojan Nikolik
Andrea Jonker
Aletta Oosten (A)
Unna Danner

(A) = Aanvoerder

Reserves

Katalin Alkema 7
Ellen Schippers 7
Ingrid Hendriks 7
Jacqueline Duerinck 8
Petra Janssen 8
Mehmet Temizkan 8


Contactgegevens bekend bij vrijdagavondcommissie.