Teamindeling

Teamindeling

Er zijn 26 teams verdeeld over vier poules, een in 6/7, een in categorie 7 en twee in categorie 8. Hieronder staan de namen van de teamleden en een lijst met reserves. Telefoonnummers en mailadressen zijn bekend bij de aanvoerders.

Poule 6/7

Monica Bellucci
Jet Spruit-Haasbroek
Alfred Kamerling (A)
Ellen Schippers
Harold Lukassen
Leon van Buul
Marianne van Buul
Ulrich Pöhl
Unna Danner
Grace Jones
Annemoon Vervoordeldonk (A)
Franco Bouma
Ineke van Winden
Michel Driel
Monique Kavelaars
Renee Schimmel
Rob van Oostrum
Steve Jani
Famke Janssen
Anneke Gilsing
Bob Nieskens
Brecht Janssen (A)
Edwin van der Vossen
Erik van Veen
Jan van Trier
Marieke Hermse
Nannet Buitelaar
Kim Basinger
Arco Elsman
Barbara de Jong
Bernard Schoonbeek
Hilde Schouten
Jaap Couvee
Janine Beens (A)
Rob Buytendijk
Suus Goessens
Eva Green
Niels van Dam
Jeroen van Broeckhuijsen (A)
Maarten Jansen
Bastiaan Brefeld
Cathinka Verschoore
Chris Bolsius
Marjan Klein Gunnewiek
Halle Berry
Edwin Abeln
Wendeline Bijleveld
Annette van Herk
Piet-Hein van Herk
Karen Thieme (A)
Corine Van Impelen
Liesbeth Rippen
Jean Paul Ten Klooster
Seddy Bouzebiba
Naomie Harris
Robbert Jan Dijkman
Puk Leering (A)
Bas Gaillard
Bart De Vuijst
Susan Vugts
Rogier Vijverberg
Stephanie Van Woensel
Mariëlle de Vuijst
Ursula Andress
Jim Terlingen
Steven Kuijl (A)
Paulien Van Haastrecht
Joyce de Stoppelaar
Jacques Linssen
Erica Harteveld
Jurgen van Laere

Poule 7

Sean Connery
Paul de Ruiter
Monique Boot
Ellen Janssen (A)
Andre van den Rventuin
Pieternel Linssen
Gerard Vegt
Nicole Begelinger
Simon Van der Weij
Margot Baud
George Lazenby
Geert van der Veen
Mary Hallebeek
Wim Kraan
Trudy Van der Toorn
Tilly Fast
John van Ardenne (A)
Annelies Verhoeff
Mathieu Daalder
Roger Moore
Gerard Hogewind
Michiel Trooster
Dorien de Wit
Jan Jaap Krijtenburg
Digna Nooteboom
Jose Hol (A)
Frans Veul
Jacqueline Kösters
Timothy Dalton
Astrid Hertog
Hans Zuurmond
Karin Esseveld-Booij
Lonneke Kuijstermans
Maarten van Dijk (A)
Paul Vriend
Peter van Beelen
Yvonne Kuster
Pierce Brosnan
Bram Oudhof
Jacqueline Franssens
Marianne Bink (A)
Ronald van Peperstraate
Ben van Schip
Annne Marie Sprengers
Daniel Vanmaekelbergh
Ingrid van Straten
Daniel Craig
Dirk van Hout
Joost Thijssen
Bob Leliveld
Nanda de Grient Dreux (A)
Anja de Grient Dreux
Heleen Hamann
Frank van den Ende
Marja Boer
Marita Hutjes

Poule 8 - A

Duran Duran
Hans Sontrop
Inge Rohde (A)
Jacqueline Rohde
John Janssen
Margot koekkoek
Mirjam van Elburg
Tom Bennema
Ton Joling
Nancy Sinatra
Ernst Huig
Ilse van Os
Joyce van Dorssen (A)
Leonard Smit
Michiel Groenland
Reinier Hummelen
Suzanne Veldhuis
Truusje Wijsman
José Keij
Sheena Easton
Daniella Besselse
Hans Stommels
Jan Willem van Zeijl
Janneke Kuin
Kim Kiszelnik (A)
Maarten Kardux
Marieke Timmerman
Tamar van Raalten
Shirley Bassey
Ruud Muller
Louise Ross
Annette Nuijsink
Simone van Weteringen
Lidia Louwrier (A)
Jaap-Willem Caron
Rob van Grunsven
Wilma van Twist
Klaas Battenberg
Tom Jones
Erik van Seventer
Haymo de Kort
Ilse de Weerd
Jaap Swierenga
Luus Wiegman (A)
Marian Spiertz
Martine Hoogendam
Rebecca Banens
Rumo Jansen
A-ha
Theo t Hoen
Max van der Mark
Martine Vissers
Sara Heesterbeek
Brigitte Witjes
Ernst de Vreece
Cees van Rooijen
Marian Moons (A)
Sarah Laschen

Poule 8 - B

Q
Christel Berkhout
Ellen van Oort
Hans van den Heuvel
Hub Smulders (A)
Els Slagboom
Martin Hiemstra
Menno Okkes
Lianne KLaassen
Martruy Dekker
M
Marianne Bruin
Ellen Rietman
Sebastiaan Bakker
Roeland Dekkers
Janneke Boone (A)
Bart-Jan Bosch
Paco Liebrand
Ted ten Berg
Gea de Bruijne
Miss Moneypenny
Anne Keirse
Jan Luijks
Joris Marx
Loe Sprengers (A)
Ariene van den Blink
Mayon Bertram
Ron Tielen
Paula Witte
Vivian Franscoise
Ernst Stavro Blofeld
Dini Bosken
Frank Leus
Jos van Oirschot
Lizette Jongen
Marja van Bakel (A)
Mehmet Temizkan
Muriel Vermeulen
Richard Smit
Arenda Koster
Bill Tanner
Conny Groenendijk
Ellen Visser
Gea Groenendijk
Rein de Vries (A)
Reinart Koops
Mariette van Rooij
Sven Ras
Ton van Balkom
Rolande Maes-Wander
Jaws
Micha Boering
Ingrid Mijnals
Tom Alkim (A)
Marianne Kalkman
Lydia Bouwman
Matthijs Stekelenburg
Saskia Hofstede
Marcel Jeucken
Angelique Sluys

Reserves

Dames
Leonoor Ahrens 6
Annemarie Dijkman 6/7
Reina van Haastrecht 6/7
Elma van Leijenhorst 8
Fanny Nanlohy 7
Monique van Hezewijk 7/8
Petra Janssen 7/8
Corine von Grumbkow 8
Janneke Goedhart 6/7
Jutte Koekebakker 7
Ria Dijkstra 8
Liane Cats 8
Annemarie Rooden 7
Heren
John Tacken 7/8
Leo Capel 7/8
Loet Schledorn 6/7
Theo Schraven 6/7
Paul Holst 7
Harold van Pelt 6/7
Peter de Roon 6/7
Frank Beemer 6