Programma

Programma dag 6 (21 juni 2019) Finales

Baan Team 1 Team 2 Poule Wat is er te winnnen/verliezen
  Roskilde Woodstock Global Finale
  Burning Man Tomorrow Land* Global Kleine finale
  Glastonburry Rock Werchter Global Als we maar geen laatste worden wedstrijd!!
  Down the rabbit hole* Sensation Dance Finale
  Sziget* Extrema outdoor Dance Kleine finale
  Mystery land Amsterdam Dance Event Dance Als we maar geen laatste worden wedstrijd!!
  Into the great wide open Pinkpop* Dutch Finale
  Eurosonic Noorderslag Awakenings* Dutch Kleine finale
  Le Guess Who Where the wild things are Dutch Als we maar geen laatste worden wedstrijd!!
  Lowlands Zwarte cross Classic Finale
  Concert at sea Best kept secret* Classic Kleine finale
  Appelpop Paaspop Classic Als we maar geen laatste worden wedstrijd!!

Baanindeling

Programma dag 5 (14 juni 2019)

Team 1

Team 2

Burning man

Rock Werchter

Tomorrowland*

Woodstock

Glastonbury

Roskilde

Amsterdam Dance Event

Sziget*

Mystery land

Down the rabbit hole*

Sensation

Extrema outdoor

Awakenings*

Eurosonic Noorderslag

Pinkpop*

Into the great wide open

Le Guess Who

Where the wild things are

Best kept secret*

Zwarte cross

Lowlands

Paaspop

Concert at sea

Appelpop

Programma dag 4 (7 juni 2019)

Alpha Down the rabbit hole* Sziget*
Hotot Mystery land Sensation
Fuzzy Lop Tomorrowland* Glastonbury
Juliet Amsterdam Dance Event Extrema outdoor
Bosso Nova Woodstock Rock Werchter
Heineken Into the great wide open Eurosonic Noorderslag
Lima Awakenings* Where the wild things are
Bravo Best kept secret* Appelpop
India Paaspop Zwarte cross
Teddy Widder Pinkpop* Le Guess Who
Charlie Lowlands Concert at sea
Haciënda Burning man Roskilde

Programma dag 3 (24 mei 2019)

Alpha Mystery land Tomorrowland
Hotot Awakenings Extrema outdoor
Fuzzy Lop Woodstock Roskilde
Juliet Burning man Glastonbury
Bosso Nova Best kept secret Eurosonic Noorderslag
Heineken Down the rabbit hole Le Guess Who
Lima Sziget Rock Werchter
Bravo Into the great wide open Where the wild things are
India Pinkpop Concert at sea
Teddy Widder Lowlands Zwarte cross
Charlie Paaspop Appelpop
Haciënda Amsterdam Dance Event Sensation

Programma dag 2 (17 mei 2019)

Alpha Sziget Roskilde
Hotot Burning man Woodstock
Fuzzy Lop Sensation Tomorrowland
Juliet Best kept secret Where the wild things are
Bosso Nova Mystery land Extrema outdoor
Heineken Pinkpop Paaspop
Lima Amsterdam Dance Event Awakenings
Bravo Concert at sea Zwarte cross
India Lowlands Appelpop
Teddy Widder Down the rabbit hole Into the great wide open
Charlie Le Guess Who Eurosonic Noorderslag
Haciënda Glastonbury Rock Werchter

Programma dag 1 (10 mei 2019)

Alpha Woodstock Glastonbury
Hotot Down the rabbit hole Best kept secret
Fuzzy Lop Where the wild things are Eurosonic Noorderslag
Juliet Appelpop Zwarte cross
Bosso Nova Burning man Sziget
Heineken Roskilde Rock Werchter
Lima Amsterdam Dance Event Mystery land
Bravo Into the great wide open Le Guess Who
India Extrema outdoor Tomorrowland
Teddy Widder Awakenings Sensation
Charlie Pinkpop Lowlands
Haciënda Paaspop Concert at sea