Teamindeling 2020

Teamindeling voorjaar 2020

Teamindeling KNLTB Competitie Zaterdag overdag 2020.

De aanvoerders van de teams zijn vetgedrukt. De reservelijst is in het bezit van de aanvoerders.

Heren 1, 2e klasse Heren 2, 3e klasse Heren 3, 3e klasse
Programma en Uitslagen Programma en Uitslagen Programma en Uitslagen
Jesse van der Sluis Kaj Deana Jan Torringa
Richard Ritsema Rick Alkema Daaf Willems
Tom Schrurs Barend Receveur Henk Slotboom
Maarten Fischer Niels Veldman Mark Keijzer
Hielke Renkema Dan de Bruyckere Thijs Geurtsen
Herke van der Weij Piet Hein Erdman Jorick Simons
Heren 4, 4e klasse Heren 1 35+, 2e klasse Heren 2 35+, 2e klasse
Programma en Uitslagen Programma en Uitslagen Programma en Uitslagen
Loet Schledorn Ruud Henderik Rolf de Vos
Harold van Pelt Willy Bakers Fred van Kuik
Theo Borst Theo Kraaijkamp Peter de Roon
Ulrich Pöll Paul Baltus George Naumann
Frank Peeters Leen de Wit Peter van Dinther
Edgar Peters Duuk Sierink Mark van den Heuvel
Bas Pickkers
Gemengd 1, Topklasse Gemengd 2, Topklasse Gemengd 3, 1e klasse Gemengd 4, 2e klasse
Programma en Uitslagen Programma en Uitslagen Programma en Uitslagen Programma en Uitslagen
Sjoerd van der Es Jaap Kok Peter Koster Joost Dijker
Sam Groeneveld Geert-Jan van Dijken Thijs Bonsma Sandor Penninga
Michiel Druijvesteijn Serge van den Berg Pepijn Malmberg Ton ten Brinke
Ruby de Haan Dirtzen van der Veen Nicole Walma Karin Hellema
Marjolein de Hair Jasmijn Blijswijk Carella de Lange Jacqueline Pleiter
Dominique Verleisdonk Liseke van den Broek Anita vd Meerendonk Inge Clarenbould
Jojanneke van de Meerendonk Monica Klink
Gemengd 5, 2e klasse Gemengd 6, 3e klasse Gemengd 7, 4e klasse
Programma en Uitslagen Programma en Uitslagen Programma en Uitslagen
Rene Stultiens Leon van Buul Frans Formijne Jonkers
Dirk Pfauder Rutger Korstjens Mark Buunen
Marco Spruit Jan Weijman Jason Baillie
Monique Binckhuysen Esther Cohen Zenzi Pluut
Josette Smit Dominique van Ratingen Janneke Goedhart
Vera Bartelink Marianne van Buul Dafne Hartkamp
Gemengd Dubbel 1, 1e klasse Gemengd Dubbel 2, 3e klasse Gemengd Dubbel 3, 3e klasse
Programma en Uitslagen Programma en Uitslagen Programma en Uitslagen
Ted van de Born Alfred Kemmerling Frank Kraaijeveld
Pieter Kwakman Jean Paul ten Klooster Theo Schraven
Onno Tax Rob van Oostrum Chris de Vilder
Marjolein Beukers Reina van Haastrecht Roel van den Wildenberg
Edith Goudswaard Katalin Alkema Mireille Ballieux
Petrien Uniken-Venema Annemarie Rooden Monique Waarts
Liesbeth Rijnja
Monique Blommaart
Dames 1, 1e klasse Dames 2, 1e klasse Dames 3, 2e klasse Dames 4, 3e klasse
Programma en Uitslagen Programma en Uitslagen Programma en Uitslagen Programma en Uitslagen
Inge Evers Dorine Zwaan Eline Peek Anne Robers
Karlijn Zaanen Eveline van Waveren Inge Voorhout Sfefy Mataloni
Margriet de Groot Anneke Francois Mijke Coppens Annemarie Dijkman
Marcia vd Hoest Jet Spruit Anke van Haarlem Josyne Mensen
Manon Waijers Marleen van Bladeren Eva Hersbach Anke Roerdinkholder
Deirdre Bochove Kim Kiszelnik Nicole Hilbrink Leonoor Ahrens