Teamindeling 2019 zaterdag

Onderstaand de indeling voor najaarscompetitie 2019 zaterdag

Aanvoerders staan dik gedrukt

Dames 1 Dubbel Dames 2 Dubbel Dames 3 Dubbel Dames  Dubbel
3e Klasse 4e Klasse 4e Klasse 4e Klasse
Els  Teunissen  Adriek Van Nieuwenhuyzen  Andrée  Ruiters  Annemies  Broekgaarden 
Esther  Cohen  Fanny  Nanlohy  Annemiek  Meinen  Edith de Roy van Zuidewijn 
Leonoor  Ahrens  Heleen  Hamann  Cynthia  Ophorst  Gita  Gallé 
Marleen van Bladeren  Inge  Postma  Kim  Severijnen  Marielle  Pickkers 
Monique  Boot  Marja  Boer  Lisette  Ruijtenberg  Tileke  Bos 
Myrte  Roovers    Loes van der Heijden  Tirza  Janssen 
Nicole  Dahler    Maaike van Kuyk  Trudy van der Toorn 
       
Dames 1 Enkel Dames 2 Enkel Dames 3 Enkel Gemengd 1 Enkel
1e Klasse 2e Klasse 4e Klasse 2e Klasse
Desiree  Höppener  Anneke  Francois  Anne  Robers  Inge  Claringbould 
Ilona  Kleijn  Antje   Bosscher  Flory  Leliefeld  Jacqueline  Pleiter 
Inge  Evers  Deirdre  Bochove  Josyne  Mensen  Joost  Dijker 
Karlijn  Zaanen  Dorine  Zwaan  Stefania  Mataloni  Karin  Hellema 
Linda van Pelt  Evelien  van Waveren  Susanne  Haverkamp Begemann  Marco Spruijt 
Lisanne van der Reijden  Fenna  Leijten  Sweta  Shah  Sandor  Penninga 
Margriet de Groot  Marcia van der Hoest    Ton ten Brinke 
       
Gemengd 1 Dubbel Gemengd 2 Dubbel Gemengd 3 Dubbel Gemengd 4 Dubbel
1e Klasse 2e Klasse 3e Klasse 3e Klasse
Edith  Goudswaard  Bart  Kessels  Annelie  Schoorlemmer  Anke van Haarlem 
Marjolijn  Beukers  Hugo van Els  Eveline  Baud  Eline  Peek 
Monica  Klink  Joris  Hilgers  Fred van Kuik  Eva  Hersbach 
Nicole  Walma  Laura  Boksma  George  Naumann  Frank  Kraaijeveld 
Peter  Koster  Leon van Buul  Karen  Aelbers  Michiel van Doorn 
Petrien  Uniken venema  Marianne van Buul  Marjan   Nienhuis   Mijke  Coppens 
Pieter Kwakman  Vera  Bartelink  Mark Van den Heuvel  Raoul  Pietersen 
Ted van den Born    Martien  Op Den Velde  Theo  Borst 
Theo  Berben    Willem van Leerdam   
Gemengd 5 Dubbel Gemengd 6 Dubbel Gemengd 7 Dubbel Gemengd 8 Dubbel
3e Klasse 3e Klasse 3e Klasse 3e Klasse
Anke  Roerdinkholder  Dafne  Hartkamp  Harold van Pelt  Annemoon  Vervoordeldonk 
Annemarie  Dijkman  Einar van Hemert  Lex van der Meulen  Corine Van Impelen 
Brecht  Janssen  Janneke  Goedhart  Mieke  van  Heusden  Franco  Bouma 
Chris De Vilder  Jason  Baillie  Mireille  Ballieux  Michel  Driel 
Jan  Weijman  Mark  Buunen  Monique  Waarts  Monique  Kavelaars 
Reina Van Haastrecht   Roderik van de Wal  Roel van den Wildenberg  Renee Schimmel 
Rutger  Korstjens  Zenzi  Pluut  Theo  Schraven  Steve  Jani 
       
Gemengd 9 Dubbel Heren 1 Dubbel Heren 2 Dubbel Heren 3 Dubbel
4e Klasse 1e Klasse 3e Klasse 3e Klasse
Bert van  Ruitenbeek  Daaf  Willems  Bas  Pickkers  Dé  Osse 
Lex van Hoepen  Henk  Slotboom  Duuk  Sierink  Frank  Beemer 
Liane  Cats  Jan  Torringa  Leen de Wit  Henk  Porte 
Marian  Bos  Kaj  Deana  Paul  Baltus  Loet  Schledorn 
Monique  Blommaart  Maarten  Fischer  Ruud  Henderik  Paul de Ruiter 
Ralph  Tinnemans  Rick  Alkema  Theo  Kraaijkamp  Rolf De Vos 
  Thijs  Geurtsen  Willy  Bakers  Ulrich Pöhl
  Tom  Schrurs