Teams, programma's en uitslagen

Teams, programma's en uitslagen

Hieronder de teamindeling met een link naar het programma en de uitslagen van hun afdeling.
De vetgedrukte namen zijn de aanvoerders van de teams.

G1 afd. 26  2e klasse G2 afd. 29  2e klasse
programma en uitslagen programma en uitslagen
Eva Zaunbrecher-Boschloo (3/2) Marjolein de Hair (2/3)
Vanessa Tunn (3/3) Bibianne de Zwart (4/3)
Myrthe Wittkämper (3/3) Natalie Drost (2/3)
Sander van Dongen (2/2) Bastiaan Storm (2/3)
Laurens Haxelmans (3/3)   Robert Vink (2/3)
Robin Sietsma (2/3)   Robin Roelofs (3/2)
G3 afd. 51  3e klasse G4 afd. 50  3e klasse
programma en uitslagen programma en uitslagen
Jojanneke van de Meeendonk (3/3) Mariska Hendriks (4/4)
Lisa Marrée (3/3) Liseke van de Broek (3/3)
Carolien Smits (3/3)   Annelies Bakker (3/3)
Daniel Burgers (3/3) Geert-Jan van Dijken (3/3)
Michiel Druyvestein (3/3) Tymon Geul (4/5)
Luuk Logtenberg (3/3) Bjarne van Vlaanderen (3/5)
G5 afd. 49  3e klasse   G6 afd. 72  4e klasse
programma en uitslagen   programma en uitslagen
Anouk Stultiens (4/3)   Judith Hurks (4/3)
Marjolein Nolten (3/3)   Femke van der Geest (4/4)
Annemarie Doppen (4/3)    Daphne Wittkämper (4/4)
Alexander Castenon (4/4)    Floris Scholten (4/3)
Vinzenz Koning (4/4)   Diederick Storm (4/4)
Jos Vlaar (4/4)   Benjamin Woesthoff (4/5)
     
G7 afd. 71  4e klasse G8 afd. 75  4e klasse
programma en uitslagen programma en uitslagen
Davina Maaswinkel (4/4) Tessa van de Pol (5/5)
Maartje van Oostrum (5/5) Angela van Zijl (5/5)
Moniek Gijsbertsen (4/5) Tom Smits (6/5)
Coen Stapper (5/4) Koen Vonk (4/5) 
Ruben Schepens (5/4) Ernest van Veen (5/5)
     
G9 afd. 74 4e klasse   G10 afd. 97  5e klasse
programma en uitslagen   programma en uitslagen
Gitta Groeneboom (5/5)   Marije van Lijenhorst (5/7)
Desiree Höppener (4/4)   Michelle de Munk (6/5)
Emma Wassenaar (5/4)   Laura Allard (7/6)
Steven van Os (4/4)   Gijs Kuijl (6/7)
Sander Pietersen (5/5)   Joeri van Bladeren (6/5)
  Geert van der Vossen (6/6)
     
H1 afd. 513  1e klasse   H2 afd. 549  3e klasse
programma en uitslagen   programma en uitslagen
Cas Teijssen (3/3)   Vincent Burgers (3/3)
Giancarlo Balzarelli (3/3)   Remko Blankenstein (4/4)
Jonas Laschen (3/3)   Franklin Stoker (4/5) 
Michiel van Rijn van Alkemade (3/3)   Gerard Zandberegn (3/3)
Terence Jacometti (3/4)   Serge van den Berg (5/4)
     
H3 afd. 550  3e klasse   H4 afd. 573  4e klasse
programma en uitslagen   programma en uitslagen
Daan Rooijmans (4/4)   Gijs Verleisdonk (7/7)
Jelke Herweijer (5/4)   Tom Schrurs (5/5)
Kyras Dimitopoulos (4/5)   Sander Vink (6/5)
Mischa Dimitopoulos (3/4)   Thijs Setz (6/6)
Kevin van Dooren (5/5)   Daan Brouwer (6/5)
Robert Goedvree (4/5)