Teamindeling 2019

Teamindeling voorjaar 2019

Gemengd 1 Gemengd 2 Gemengd 3 Gemengd 4
Topklasse Topklasse Hoofdklasse 1e klasse
Sjoerd van der Es Remko Blankestein Sander Kooij Arjen Brans
Michiel Druyvesteyn Serge van den Berg Christiaan Podt Tom Schrurs
Pien de Hair Sandor Bonnema Monique Maks Maarten Fischer
Ruby de Haan Natalie Drost Ludeke Lambeek Nicole Walma
Dominique Verleisdonk Dirtzen van der Veen AnneMarie Doppen Carella de Lange
Edith Goudswaard
 
Gemengd 5 Gemengd 6 Gemengd 7 Gemengd 8
1e klasse 2e klasse 3e klasse 3e klasse
Pieter Kwakman Coen van Tooren Marco Spruit Frans Fromijne Jonkers
Ted van den Born Peter Koster Leon van Buul Rutger Korstjens
Thijs Bonsma Rene Stultiens Rob van Oostrum Jan Weijman
Petrien Uniken Venema Monique Binkhuysen Fenna Leijten Jet Spruit
Anita van de Meerendonk Marianne van Buul Vera Bartelink Jill Nanninga
Marjolein Beukers Antje Bosscher Manon Braat Floor Roks
Gemengd 9 Gemengd 10 Gemengd 1 35+ Gemengd 2 35+
3e klasse 3e klasse Hoofdklasse 2e klasse
Raoul Pietersen Michiel van Doorn Joost Dijker Lex van der Meulen
Feiko Kloosterman Mark Buunen Gerke Oosting Harold van Pelt
Frank Kraaijeveld Jason Baillie Sandor Penninga Loet Schledorn
Meike Coppens Zenzi Pluut Inge Claringbould Reina van Haastrecht
Eva Hersbach Rosalie Leliefeld Karin Hellema Anke Roerdinkholder
Eline Peek Dafne Hartkamp Jacqueline Pleiter Annemarie Dijkman
Anke van Haarlem
Dames 1 Dames 2  Dames 3 Dames 1 dubbel
Hoofdklasse 1e klasse 2e klasse 3e klasse
Anneke Francois Marleen van Bladeren Anne Robers Susanne Haverkamp
Inge Evers Evelien van Waveren Gitte de Vreede Nicole Dahler
Karlijn van Zaanen Els Teunissen Mireille Ballieux Liesbeth Rijnja
Ilona Kleijn Deirdre Bochove Monique Waarts Maaike van der Kuyk
Marcia van der Hoest Dorine Zwaan Annemies Broekgaarden Sweta Shah
Margriet de Groot Leonoor Ahrens Monique Boot
Inge Voorhout
Heren 1 Heren 2 Heren 3 Heren 1 (35+)
2e klasse 2e klasse 3e klasse 2e klasse
Dan de Bruyckere Daan Picckers Daaf Willems Hartwig Liersch
Kaj Deana Dion Bakers Jan Torringa Bart Kessels
Hielke Renkema Jesse van der Sluijs Rick Alkema Frank Beemer
Piet Hein Erdman Sjoerd Dijkstra Thijs Geurtsen Ulrich Poll
Niels Veldman Richard Ritsema Henk Slotboom Alfred Kemmerling
Barend Receveur Herke van der Weij Jean Paul ten Klooster
Heren 2 (35+) Heren 3 (35+)
2e klasse 2e klasse
Peter de Roon Paul Baltus
Rolf de Vos Duuk Sierink
Mark van den Heuvel Ruud Henderik
Fred van Kuijk Theo Kraaijkamp
George Naumann Leen de Wit
Willy Bakers