Teamindeling 2018

Teamindeling voorjaar 2018

Gemengd 1 Gemengd 2 Gemengd 3 Gemengd 4
Overgangsklasse Overgangsklasse Hoofdklasse Hoofdklasse
Sander Kooi Sjoerd van der Es Maurick Scholten Arjen Brans
Wouter Schoonderwoerd Christiaan Podt Remko Blankestein Tom Schrurs
Michiel Druyvesteyn Frank Verhoeff Lenny van der Schoot Alex Rigter
Ludeke Lambeek Jacqueline Scholing Jasmijn van Blijswijk Ceciel vn Raaij
Ruby de Haan Vanessa van der Horst Dirtzen van der Veen Marjolijn Beukers
Dominique Verleisdonk Monique Maks Elsemiek Hoogwoud Edith Goudswaard
Ann-Marie Doppen   Linde Nijhof
 
Gemengd 5 Gemengd 6 Gemengd 7 Gemengd 8
1e klasse 1e klasse 2e klasse 3e klasse
Maarten Fischer Coen van Tooren Rikjan van Zalingen Marco Spruit
Bert de Jong Kaj Deane Thijs Geurtsen Bart Kessels
Thijs Bonsma Ted van den Bron Edgar Peters Leendert Kruidenier
Nicole Walma Petrien Uniken Venema Willeke Schep Floor Roks
Ilona  Kleijn Anite van de Meerendonk Antje Bosscher Jacqueline Pleiter
Carella de Lange Inge Evers Lisanne van der Reijden Mariska Verbeek
Gemengd 9 Gemengd 10 Gemengd 1 35+ Gemengd 2 35+
3e klasse 3e klasse 1e klasse 2e klasse
Feiko Kloosterman Frans Formijne Jonkers Gerke van Oostrum Chris de Vilder
Raoul Pietersen Loet Schledorn Harold van Pelt Dolf Enthoven
Taco Kraijenbrink Frank Beemer Frank Kraaijeveld Lex van der Meulen
Michiel van Doorn Fanny Nanlohy Lilian Schreurs Zenzi Pluut
Eva Hersbach Emily Wammes Karin Hellema Mireille Ballieux 
Anke van Haarlem Manon Braat Laura Bloksma Moniqu Waarts
Eline Peek
Mijke Coppens
Dames 1 Dames 2  Dames 3 Dames 4
1e klasse 2e klasse 3e klasse 3e klasse
Anneke Francois Marleen van Bladeren Jill Nanninga Maaike van Kuyk
Dorine Zwaan Monique Binkhuysen Susan Boonman Nicole Dahler
Evelien van Waveren Els Teunissen Janneke Goedhart Gitta Gallé
Carline van Vuuren Deirdre Bochove Annemarie Dijkman Annemies Broekgaard
Danielle Herkelman Vera Bartelink Ank Hendriks Cynthia Ophorst
Margriet de Groot Anke Roerdinkholder Reina Haastrecht Kim Severijnen
Karlijn van Zaanen Inge Voorhout Leonoor Ahrens Dafne Hartkamp
Heren 1 Heren 2 Heren 3 Heren 1 35+
2e klasse 3e klasse aangevraagd 4e klasse 2e klasse
Dan de Bruykere Henk Slotboom Edwin Abeln Bas Pickers
Pepijn Malmberg Paul John Vunderink Rutger Korstjens Theo Kraaijkamp
Hielke Renkema Rik Alkema Hartig Liersch Paul Baltus
Piet Hein Erdman Herke van der Weij Wim Goetsch Willy Bakers
Marco Schoemaker Daaf Willems Mark van den Heuvel Ruud Henderik
Barend Receveur Jan Torringa Duuk Sierink Rolf de Vos
Niels Veldman Mark Keijzer Jan Weijman Leen de Wit