Teamindeling 2017

Hieronder de teamindeling, de link naar het programma en de uitslagen zijn toegevoegd

De vetgedrukte namen zijn de aanvoerders van de teams.

Zaterdag 17+ gemengd (DE-HE-GD-DD-HD)
   
Gemengd 1 (1e klasse) Gemengd 2 Enkel (3e klasse)
programma en uitslagen programma en uitslagen
Benjamin Woesthoff Chris de Vilder
Coen Stapper Corine van Impelen
Desiree Höppener Harold van Pelt
Emma Wassenaar Mireille Ballieux
Marije Marsman Monique Waarts
Ruben Schepens Wim van de Meerendonk
   
Gemengd 3 Enkel (3e klasse) Gemengd 4 Enkel (4e klasse)
programma en uitslagen programma en uitslagen
Carien Caljouw Andre Ruiters
Emily Wammes Annemiek Meinen
Jan Weijman Jason Baillie
Jill Nanninga Mark Buunen
Loet Schledorn Matthijs Stekelenburg
Rutger Korstjens Susanne Haverkamp Begemann
   
Gemengd 5 Enkel (4e klasse)  
programma en uitslagen  
Arjan Huijzer  
Lieke van Imhoff  
Linda van Dongen  
Pepijn Gerrits  
Ronald van der Graaf  
Sara Heesterbeek  
Sophie van Driel  
   
   
Zaterdag 17+ gemengd dubbel (2GD-DD-HD)
   
Gemengd 1 Dubbel (1e klasse) Gemengd 2 Dubbel (2e klasse)
programma en uitslagen programma en uitslagen
Edith Goudswaard Fran Van Kraaij
Marjolijn Beukers Hans Sinke
Nicole Walma Irma  Sinke-kuijk
Petrien Uniken Venema Marjan Nienhuis
Pieter Kwakman Peter de Roon
Ted Van den Born Robert Gallicano
Thijs Bonsma Toesa Potter
   
Gemengd 3 Dubbel (2e klasse) Gemengd 4 Dubbel (2e klasse)
programma en uitslagen programma en uitslagen
Arthur de Oude  Antje Bosscher
Hugo van Els Bart-Jan van Hienen
Joris Hilgers Daniëlle Herkelman
Laura Bloksma Fenna Leijten
Patricia van Dam Henk Porte
Vera Bartelink Mariette Van Buuren
  Mathijs Nieuwenhuis
   
Gemengd 5 Dubbel (2e klasse) Gemengd 6 Dubbel (2e klasse)
programma en uitslagen programma en uitslagen
Bart Kessels Anke van Haarlem
Jan Torringa Eline Peek
Karin Hellema Eva Hersbach
Leendert Kruidenier Feiko Kloosterman
Mieke van Heusden Michiel van Doorn
Zenzi Pluut Mijke Coppens
  Raoul  Pietersen 
  Taco Kraijenbrink
   
Gemengd 7 Dubbel (2e klasse) Gemengd 8 Dubbel (3e klasse)
programma en uitslagen programma en uitslagen
Carien van Hooff Annemoon Vervoordeldonk
Dé Osse  Franco Bouma
Eveline Baud Michel Driel
Georgie Geurts Monique Kavelaars
Jean Paul ten Klooster  Paul de Ruiter
Theo Borst Renée Schimmel
   
   
Zaterdag 17+ damesdubbel (4DD)
   
Dames Dubbel 1 (3e klasse) Dames Dubbel 2 (4e klasse)
programma en uitslagen programma en uitslagen
Ank Hendriks Adriek van Nieuwenhuyzen
Els Teunissen Fanny Nanlohy
Inge  Voorhout Frances Voet
Marleen van Bladeren Heleen Hamann
Monique Boot Irene Willemsen
Nicole Dahler Liesbeth Rijnja
  Marja Boer
   
Dames Dubbel 3 (4e klasse)  
programma en uitslagen  
Annemies Broekgaarden  
Dafne Hartkamp  
Gita Gallé  
Marielle Pickkers  
Rosalie Leliefeld  
Tineke Bos  
   
   
Zaterdag 17+ dames (4DE-2DD)  
   
Dames 1 Enkel (2e klasse)  
programma en uitslagen  
Anneke Francois  
Dorine Zwaan  
Evelien van Waveren  
Inge Evers-de Vries  
Marcia van der Hoest  
Margriet de Groot  
   
   
Zaterdag 17+ heren (4HE-2HD) Zaterdag 17+ herendubbel (4HD)
   
Heren 1 Enkel (1e klasse) Heren 1 Dubbel (3e klasse)
programma en uitslagen programma en uitslagen
Daaf Willems Bas Pickkers
Henk Slotboom Hartwig Liersch
Herke van der Weij Leen de Wit
Maarten Fischer Paul Baltus
Pepijn Malmberg Ruud Henderik
Tom Schrurs Theo Kraaijkamp
  Willy Bakers